tel.č.: +421 52 285 1237
e-mail: info@traumatolog-poprad.sk
O nás  
Find more about Weather in Poprad, S1
Ambulancia ošetruje všetky úrazové a poúrazové stavy ale aj stavy chirurgické a niektoré hraničné ortopedické.

  • Robíme kontrolné vyšetrenia u všetkých pacientov ošetrených na urgentných príjmoch ( napr. CPO NsP Poprad ), zabezpečujeme kompletnú ďalšiu liečbu, pacient si môže vybrať kde bude liečený.

  • Taktiež vykonávame kontrolné vyšetrenia po operáciach v rôznych nemocniciach, ich manažment liečby , zabezpečíme - vykonáme extrakciu, materiálu po operáciach. ( Výhoda kontrola stabilným tímom lekárov s praxou, skúsenosťou a kvalifikáciou ).

  • Používame rôzne druhy plastových fixácii a sadier ktoré sú, ľahšie, pevnejšie, vode odolné . farebné. Ošetrujeme bolesti kolien, ramien , lakťov, zápästí po úraze . Liečime tenisový , golfový lakeť.

  • Vykonávame drobné chirurgické zákroky priamo na poliklinike na malej operačnej sále - odstraňovanie nezhubných útvarov kože a podkožia ( znamienka, bradavice, tukové nádory ) ošetrenie zarastených nechtov, extirpácie gangliomov .Odosielanie vzoriek na histologické – mikroskopické vyšetrenie je samozrejmosťou.

  • Vykonávame posudzovanie trvalých následkov pre komerčné poisťovne, štátne inštitúcie, právnické a súkromné osoby .

  • Vykonávame chirurgické výkony - v jednodňovej chirurgie - tieto operácie vykonávam v zrekonštruovaných priestoroch chirurgie Kežmarok. Pacient príde ráno o 07.15hod. na operáciu a večer okolo 17.00 hod. je prepustený do ambulantnej starostlivosti. Pri komplikácii alebo ak si pacient želá môže ostať v nemocnici 2 dni v zrekonštruovaných izbách ,k dispozícii sú aj nadštandartné izby s jednou posteľou, toaletou, sprchou TV na izbe.
    Pacient je po operácii celý čas liečby sledovaný lekárom ktorý ho operoval ( čo je veľká výhoda ). Kontrolné vyšetrenia a ďalšia liečba prebieha na poliklinike Alexandra v Poprade.

  • Zabezpečíme konzultácie - s najlepšími odborníkmi na danú problematiku, eventuálne ak bude potrebné aj liečbu na inom renomovanom pracovisku .